Šiaudinės kaliausės ir geltonų kukurūzų kelias

Kelionės po LietuvąLeave a Comment on Šiaudinės kaliausės ir geltonų kukurūzų kelias

Šiaudinės kaliausės ir geltonų kukurūzų kelias

Galvojau palauksiu iki kitos savaitės, bet rankos taip niežti pasidalinti daugelio jau senokai atrastu, o mūsų tik dabar aplankytu, bet dėl to ne mažiau žavingu kampeliu visai netoli Vilniaus.

Kai su draugais nusprendėme šeimyniškai praleisti sekmadienio pavakarę tikrai nesitikėjome TIEK įspūdžių. O kas įdomiausia, kad ši vieta net nebuvo pirminis mūsų pasirinkimas. Dar dieną prieš galvojome lėksime pasivaikščioti po pažintinį taką kiek tolėliau. Tačiau išaušus sekmadieniui, artėjant susitikimo laikui susirašėme ir, pasirodo, planus prireikė kiek pakoreguoti. Puolėme ieškoti nelankytų, arčiau Vilniaus ar pačiame Vilniuje esančių vietų. Turėjome net kelis variantus, bet… kai tik gavau kaip paskutinį variantą skambančią žinutę “Ar važiuojam į Kukurūzų kaimą?” – net šoktelėjau. Apie tokį net girdėjusi nebuvau, nors, pasirodo, jau pusė Vilniaus jame lankėsi. Todėl net neabejodama sutikau.

Nuvykome kiek po pietų. Priartėjus prie Kukurūzkaimio tapo aišku – gausime kur kas daugiau nei tikimės. Ko tikėjausi aš – parudavusių kukurūzų lauko (nors tai nieko tokio, kaip tik gražu), kelių dekoracijų ir tiek. Ką gavome? DIDŽIULĮ parudavusių kukurūzų lauką, moliūgų, atrakcijonų, žaidimų, pasižvalgymų į paukštukus, kai kas net pirmą kartą “karvę” pamelžti turėjo progos. Veiklos turėjome visi. Vyrai mėtė į taikinį, mamos dalyvavo ančiukų lenktynėse, vaikai maudėsi kukurūzų vonioje ir leidosi gravitaciniu vamzdžiu. O ką jau kalbėti apie kukrūzų labirintą?

Vos sulaukę transporto priemonės vaikams, susodinę juos į karutį ir įžengę pro “vartus” supratome – bus linksma. Ir tikrai buvo. Ypač mažiesiems. Kurį laiką net labai smagiai ir patogiai įsitaisę karutyje netrukus veržėsi laukan tyrinėti aplinkos. Labirintai labirinte. Gaudynės, pabaisos, kariniai veiksmai – buvo visko. Fantazija tryško per kraštus. Mums, mamos, tik reikėjo labai pasistengti nepamesti savo pipirų tokiame lauke, mat tarp kukurūzų labai greitai sugebėdavo pasislėpti.

Kukuruzu kaimas, ka pamatyti Lietuvoje

Taip ir gainiojome keletą valandų (o veiklos būtų užtekę ir visai dienai) vaikus, juokėmės, bėgiojome, žaidėme. Buvo taip gera vėl pasijusti vaiku, atsipalaiduoti ir mėgautis nuostabiomis akimirkomis. O kur dar ta besileidžianti saulė taip jaukiai sukūrusi kiek paslaptingą rudeniškai orandžinę nuotaiką?

Ir grįžome namo kupini pačių geriausių emocijų, išsidūkę ir kvepiantys laužu.

Jau nekantrauju sugrįžti.

Jei nebuvote – paskubėkite. Dar iki lapkričio galo turite proga pasidžiaugti šia vietele. Kitu atveju teks laukti kitų metų vasaros.

P.S. Bilieto kaina vienam asmeniui 5 eurai. Tikrai verta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back To Top