Savaitgalis Labanoro girios apsuptyje

Kelionė kemperiu, Labanoras
Kelionės po Lietuvą1 komentaras įraše Savaitgalis Labanoro girios apsuptyje

Savaitgalis Labanoro girios apsuptyje

Viena gražiausių Lietuvos girių – Labanoras, buvo mūsų savaitgalio prieglobstis. Nėra ko švaistytis epitetais apie tai, kaip ten nuostabu. Visa tai ir taip savaime aišku. Todėl šį kartą ne tiek apie vaizdus, kiek apie jausmus ir tikrai nuoširdžiai, naujus patyrimus keliaujant su viską suprantančiu, savo nuomonę, pageidavimus ir (ne)pasitenkinimus reiškiančiu vienmečiu.
Labanoras
Pagaliau susidėliojus darbingiausio mėnesio tvarkaraštį taip, kad jame atsirastų bent dvi laisvos dienos iš eilės, išjudinome kemperio ratus, susirinkome būtiniausius (žinoma, ir ne visai) daiktus, panaršėme parking4night programėlėje ir dar neįpusėjus šeštadieniui išvažiavome į Labanoro girią.

Pati kelionė mažai skyrėsi nuo kitų išvykų Lietuvoje. Tik va besikeičiantis Osvaldo miego rėžimas pareikalavo didesnių pastangų jam užmigdyti. Nepaisant to ir dar karts nuo karto „šokinėjančios“ mašinos (taip taip, jau vežame į servisą tikrinti) viskas vyko sklandžiai (beje, banguotas Molėtų plentas sukėlė šiokią tokią nostalgiją traukiniams, todėl, matyt, artėja pirma Osvaldo kelionė traukiniu).

Kaip ir buvo galima tikėtis, tokiu geru oru šalia ežero netrūko nei žmonių, nei gyvūnėlių. Tačiau, kadangi už kempingą reikėjo šiek tiek susimokėti (šį kartą norėjome pasižiūrėti, kaip Lietuvoje atrodo mokamos stovyklavietės) – vietą gavome. Ir visai neblogą. Vos keliasdešimt metrų iki ežero, nuosava laužavietė, staliukas, net elektrą buvo galima pasijungti (nors, tiesa pasakius, nelabai jos ir prireikė).

Įsipatoginę pagaliau pradėjome savo savaitgalį. Ir jis buvo PUIKUS.
Kas valandinis pasiturškenimas šiltame ežero vandenyje, žaidimai smėlyje ir ant žolės, supynės, aišku ir vyriški reikalai prie mašinos „pasitvarkymo“ (beje, tvarkėsi abu vyrukai kartu), pokalbiai su itin smagiai nusiteikusiais olandais ir jų draugišku augintiniu taip noriai bendraujančiu net su pačiais mažiausiais, lauže keptų bulvių ragavimas. Galiausiai vakarinės liepsnos, nuoširdūs pasikalbėjimai, jaukūs apsikabinimai ir stebėjimas, kaip danguje po vieną sužiba milijonai žvaigždžių. Miegas „karališkoje“ lovoje ir rytinis kavos puodelis gamtoje. Taip atrodė mūsų trumpas savaitgalis.

Parsivežėme tik geras emocijas ir begalinį norą pasitaikius progai vėl riedėti su nameliu į gražiausias Lietuvos vietas.

P.S. labai norėjome „pasitikrinti“, kaip į tokį stovyklavimą reguos Osvaldas. Vis dėlto juk jau visas vyras, su savo nuomone ir charakteriu. Taigi, esame laimingi, kad kas jau kas, bet Osvaldas galėtų ne vieną parą praleisti tokioje aplinkoje. Tiek namelyje, tiek lauke iš laimės neturėjo kur dėtis.
Kelionė kemperiu, Labanoras

One thought on “Savaitgalis Labanoro girios apsuptyje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back To Top