Warning: Error while sending QUERY packet. PID=30966 in /home/u996118931/domains/travelingfamilynotes.com/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2056

Aplink pasaulį kartu su TripMap

tripmap zemelapis apzvalga
ApžvalgosLeave a Comment on Aplink pasaulį kartu su TripMap

Aplink pasaulį kartu su TripMap

Šiandiena noriu jūsų paklausti ar mėgstate kokia nors jums priimtina forma įamžinti savo kelionių prisiminimus? O gal net kažkaip įprasminote tai savo namų interjere? Nežinau kaip jūs, bet aš turiu gal kiek keistoką dabar jau įprotį iš kiekvienos savo kelionės parsigabenti krūvą žemėlapių ir bilietų, kurie tam tikra prasme užkonservuoja kelionės prisiminimus. Šią “tradiciją” atsinešiau ir į savo šeimą.

Deja, bet kol kas tie spalvingi, kiek aptrinti ir aplamdyti popieriaus lapeliai taip ir guli stalčiuose, tik gana retais atvejais ištraukiami prasivėdinti. Turiu viltį, kad kada nors iš jų sukursiu ką nors, kas galės puikuotis ant mūsų namų sienos ir taip priminti apie aplankytas vietas ir pamatytus pasaulio stebuklus. Tuo tarpu džiaugtis kelionių prisiminimais norisi jau dabar, kasdieną, kaip ir kurti planus ir svajoti apie mūsų šeimos laukiančias naujas keliones. Tam kuo puikiausiai tiko tripmap.lt kurtas pasaulio žemėlapis. Esame be galo laimingi galėdami papuošti savo namus tokiu stilingu ir vertingu kūriniu.

Su Osvaldu keliaujame nuo pirmų jo dienų. Į kelionę po Europą leidomės jam vos sulaukus keturių mėnesių. Dabar jau džiaugiamės septyniomis šalimis mažojo saskaitoje.

Musų šeimai kelionės yra neatsiejama gyvenimo dalis, todėl tikimės, kad kuo toliau, tuo dažniau ir toliau galėsime keliauti, taip pažindami pasaulį ir su juo supažindindami savo sūnų. O prieš akis matant tokį detalų žemėlapį taip ir kirba noras apsilankyti tik ką aptiktoje saloje kažkur kitoje pasaulio pusėje.

tripmap pasaulio zemelapiai

Nusprendėme, kad TripMap kurtas ir mūsų namų sienas papuošęs “milžinas” taps ne asmeninių, bet mūsų šeimos kelionių prisiminimų sergėtoju. Dar daugiau – viliamės, kad ateityje žemėlapį galėsime perduoti savo sūnui, kuris juo papuoš savo namų sienas.

Na o dabar skubame pažymėti pusantrų metų bėgyje aplankytas šalis, kaip ir planuoti sekančią kelionę baksnojant į norimas aplankyti vietas.

Jei ir jūs norite tokios namų puošmenos, ar ieškote dovanos keliauti mėgstantiems draugams užsukite į tripmap.lt Ten rasite ne tik nuostabiausių spalvų, įvairiausių formatų žemėlapius, bet ir patarimus, kaip išsirinkti jums tinkamiausią ar net kurį namų kampą papuošti jums mieliausiu žemėlapiu.

tripmap pasaulio zemelapiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back To Top