Apie

Labas,

Malonu, kad užsukai susipažinti. 

Aš vardu Evelina, kartu su savo antrąja puse, Modestu, auginu nuostabų beveik trimetį nuotykių ieškotoją Osvaldą. 

Esame paprasta šeima, gyvenanti paprastą gyvenimą paprastame mieste. Tačiau nepaprastai mylime keliones. 

Prieš atsirandant Osvaldui keliavome per daug neplanuodami, miegodavome miegmaišiuose po atviru dangumi (teko ir skruzdėlyne pernakvoti), lipdavom kalnais, žygiuodavom kanjonais, ragaudavom vietinį vyną ir dar nespėjus grįžti namo, jau mintyse kurdavom kitos kelionės planus. 
Kai sužinojome, kad pas mus atkeliaus naujas gyventojas, apsidžiaugėme, tačiau, tuo pačiu sunerimome kaip pasikeis mūsų gyvenimas, o tame tarpe ir kelionės. 

Ką galiu pasakyti? Pasikeitė. Tačiau ne tiek stipriai, kiek tikėjomės. Kelionės tapo kiek ramesnės, kiek labiau suplanuotos. Ir ne, netapome „poilsinių – viskas įskaičiuota“ kelionių fanais. Ir toliau lipame kalnais – tik ne tokiais stačiais, žygiuojame pažintiniais takais, kanjonais, miegame namelyje ant ratų ar palapinėje, tyrinėjame urvus, merkiame visas šešias kojas į naujus vandenis ir drąsiai žvelgiame bet kokiam nuotykiui į akis. 

Nemeluosiu Tau, kelionėse būna visko. Kartais pasipykstam, kartais, net ir labai stengdamiesi, nesuprantame savo pipiro norų, todėl sulaukiame nepasitenkinimo šūksnių. Kartais dėl to turime atsisakyti apsilankymo pačioje gražiausioje vietoje, grįžti ten antrą kartą ir vėl nieko nepešus išvažiuoti. Kartais pamirštame pasiimti būtiniausių daiktų, todėl būname priversti sutrumpinti maršrutą ar jį visiškai pakeisti, kad visi liktų patenkinti. 

Bet… visus šiuos „sunkumus“ atperka Osvaldo šypsena, juokas ir pažinimo džiaugsmas tiesiog šviečiantis jo akyse. Visas „nusivylimo“ akimirkas atperka naujos patirtys ir atradimai.

Jei prieš porą metų galėjome tik nedrąsiai pasakoti apie pirmuosius nuotykius kelionėse su mažuoju, šiuo metu jau galime pasidalinti ir šiokia tokia patirtimi, kuri, tikimės, padės tau ar/ir tavo artimam žmogui išdrįsti susikrauti lagaminus, pasiimti žemėlapį ir arčiau širdies priglaudus naują šeimos narį keliauti patirti pasaulį.

Šiame tinklaraštyje pasidalinsime kaip pasiruošti kelionėms su pačiais mažiausiais, kokių daiktų nepamiršti, o kokiais neverta apsikrauti, kokiose vietose apsilankyti, o kokių, galbūt, vengti. Kartais – tiesiog lengvais pasakojimais apie mūsų aplankytas vietas ir jose patirtus nuotykius. Na, o jei užduosi klausimų – būtinai į juos atsakysime. Todėl kviečiame Tave drąsiai prisijungti prie mūsų šeimos, aktyviai dalyvauti kuriant pasakojimus, dalinantis patirtimi bei nuomone. 

Nuoširdžiai „Traveling family notes“

P.S.
Kaip mes keliaujame?
Automobiliu, automobiliu su prikabinamu nameliu ant ratų, pėškomis. Todėl visi įrašai (bent kol kas) susiję su šio tipo kelionėmis.

Daugiau apie mūsų kasdienes išvykas, nedideles keliones ir šeimyninius nuotykius galite paskaityti ir akis paganyti užsukę Facebooke ir Instagrame

keliones po europa su vaikais, kemperiu
Europa

Dalinamės patirtimi, atradimais, kelionių nuotykiais po Europą su prikabinamu nameliu ant ratų.

jiesios pazintinis takas kaune
Lietuva

Stengiamės pažinti ir savo mylimą Lietuvą. O naujomis ar itin pamėgtomis vietomis dalinamės su jumis.

tripmap zemelapis apzvalga
Apžvalgos

Dalinamės nuomone apie malonias bei naudingas smulkmenas (ir ne tik), kurios praverčia kelionėse ar primena apie jas grįžus namo.

patarimai keliaujantiems su vaikais
Patarimai

Patirtis keliaujant su vaiku - neįkainojama. Dalinamės savomis įžvalgomis, kaip pasiruošti, susiplanuoti ir ko tikėtis šeimyninėse kelionėse.

Back To Top