Akimirkų kolekcionavimas kartu su Fotobitės.lt

ApžvalgosLeave a Comment on Akimirkų kolekcionavimas kartu su Fotobitės.lt

Akimirkų kolekcionavimas kartu su Fotobitės.lt

Visada mėgau savo keliones įamžinti fotoaparato pagalba. Ar keliaučiau viena, ar su draugais, ar, kaip dažniausiai pastaruoju metu, su savo šeima. Šiais laikais, kai per vienus metus apkeliaujame daugiau vietovių nei galime suskaičiuoti ant rankų pirštų, nuotraukose užfikuotos akimirkos tampa neįkainojamos. Kodėl? Na, bent jau man jos padeda prisiminti net pačias mažiausias kelionių smulkmenas, o kartais ir itin ryškius įvykius, kurie, vis dėlto, po kurio laiko, gerokai prislopsta ar būna išstumti iš atminties paskutinių nuotykių.

Tačiau iki šiol turėjau šiokią tokią bėdą. Po kelionės visos nuotraukos, geriausiu atveju, nugula facebook’o fotoalbumuose ar asmeninio tinklaraščio pašonėje. Ir nors labai smagu dalintis šiomis akimirkomis su kitais, bet man labai norėjosi turėti galimybę nuotraukas apžiūrėti neįsijungus kompiuterio ar telefono. O kur dar visi pasakojimai!!!

Buvau nusprendusi pasigaminti popierines nuotraukas. Tačiau jų kiekis toks didelis, kad vis gąsdino būsima suma (plius albumas ir dar galvok, kaip aprašymus pridėti).

Taigi, kai visiškai netikėtai sulaukiau pasiūlymo iš Fotobičių pasigaminti sau dovaną – fotoknygą net nesvarščiau kitos galimybės. Dar tą patį vakarą sėdau kurti prisiminimų albumo iš mūsų paskutinės kelionės po Europą. Bet apie viską nuo pradžių.

fotobites, nuotrauku albumas

Būsiu visiškai atvira. Apie Fotobites girdėjau anksčiau, bet kažkada atsidariusi jų maketavimo programą – buvau šiek tiek nusivylusi jos išvaizda ir, net nežinau kodėl, bet tiesiog nekilo ranka net pamėginti. Tačiau, suprantama, kai kažkas tau dovanoja tokią dovaną, programos vizualas tampa nebesvarbus. Vis dėlto, turiu pripažinti, kad, matyt, padariau klaidą anksčiau nusprendusi nekurti maketo tik todėl, kad nepatiko maketavimo programos „išvaizda“ (čia labai tinka pasakymas „apie knygą nespręsk iš viršelio). Programa tikrai labai patogi, paprasta naudoti, greitai perprantama. Vos kelios minutės darbo ir jau jaučiausi, kaip maketavimo profesionalė. O kas geriausia, kad jei nenorite, neturite laiko ar tiesiog tingisi galvoti, kaip geriau išdėlioti nuotraukas, už jus tai gali padaryti pati programa.

GALIMYBĖS

Kokias knygas galite pasigaminti? Pačias įvairiausias. Viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos ir galimybių.

KAINOS

Kaina priklauso nuo įvairiausių pasirinkimų. Vis dėlto, jei jūs, kaip ir aš, turite šimtus nuotraukų, kurias norite prikelti popieriniam gyvenimui, knyga tampa kur kas pigesnis variantas, nei pavienių nuotraukų gaminimas.

Tarkime, aš į savo knygą sutalpinau beveik tris šimtus nuotraukų. Žinoma, maketą dariausi pati, teko pavargti galvojant, kaip tokį kiekį nuotraukį sutalpinti į kiek įmanoma mažesnį puslapių skaičių, tačiau rezultatas nudžiugino. Plius, džiaugiausi, kad galėjau nuotraukas papildyti pasakojimais.

Jei būčiau spausdinusi pavienes nuotraukas, būčiau sumokėjusi, na, sakykime, tikrai kur kas didesnę sumą.

REKOMENDUOJU

Vos pasigaminusi dovanojamą knygą, net jos nesulaukusi suskubau pasigaminti ir nusipirkti antrą. Gavusi knygas džiaugiausi ne tik pačiu faktu, kad pagaliau rankose laikau ir bet kada galiu atsiversti, pasižvalgyti ir pasiskaityti apie mūsų poros metų nuotykius, bet ir produkto kokybe.

fotobites, nuotrauku albumas

O dabar lekiu kurti jau trečios mūsų šeimos nuotykių knygos, kuri savo apimtimi tikrai nebus mažesnė nei pastarosios dvi.

Ačiū FOTOBITĖS.LT

P.S. Pamiršau paminėti, kad gamintojai, prieš spausdinant maketą, pamatę netikslumus, prastos kokybės nuotraukas ir pan. jums būtinai paskambins ir informuos. Tokiu būdu galėsite pataisyti savo kurtą maketą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back To Top